| APRIL 2024 |
|
|
|
|
|
|
Tue 2nd Apr | Final Indoor Nets | Gang Warily | 7pm |
Sat 13th Apr | Steeple Langford vs H&D XI (F)
| Away | 1pm |
Sat 20th Apr | Curdridge vs H&D XI (F) | Away | 1.30pm |
Sun 21st Apr | Whiteparish vs H&D Sun XI | Away | 1pm |
Sat 27th Apr | H&D 1st XI vs Bramshaw (F) | Home | 12.30pm |
Sat 27th Apr | South Winchester vs H&D 2nd XI (F)
| Away | 1pm |
Sat 27th Apr | H&D 3/4 XI vs Knights Valley II (F)
| QE2 | 1pm |
Sun 28th Apr
| South Winchester vs H&D Sun XI | Away | 1.30pm |
|
|
|
|
| MAY 2024 |
|
|
|
|
|
|
Thu 2nd May | Fawley vs H&D U13s | Away | 6.30pm |
Fri 3rd May | O.T's Titans vs H&D U9s | Away | 6.30pm |
Sat 4th May | H&D 1st XI vs Calmore II
| Home | 12.30pm |
Sat 4th May | H&D 2nd XI vs Calmore III | QE2 | 12.30pm |
Sat 4th May | Bramshaw III vs H&D 3rd XI | Away | 1pm |
Sun 5th May | Cadnam vs H&D U11s | Away | 10.30am |
Sun 5th May | H&D U15s vs Fawley
| Home | 10.30am |
Sun 5th May
| Luca Day | Home | 1pm |
Mon 6th May | Colts Training | Home | 6.30pm |
Tue 7th May | Senior Training | Home | 6pm |
Thu 9th May | Lymington B vs H&D U13s | Away | 6.30pm |
Fri 10th May | H&D U9s vs Calmore
| Home | 6.30pm |
Sat 11th May
| Ferndown Way vs H&D 1st XI
| Away | 12.30pm |
Sat 11th May
| H&D 2nd XI vs Locks Heath II
| Home | 1pm |
Sat 11th May
| H&D 3rd XI vs Lymington III | QE2 | 1pm |
Sat 11th May | Paultons IV vs H&D 4th XI
| Away | 1pm |
Sun 12th May | H&D U11s vs Calmore | Home | 10.30am |
Sun 12th May | New Milton B vs H&D U15s | Away | 10.30am |
Sun 12th May | H&D Sun XI vs Droxford
| Home | 1.30pm |
Mon 13th May | Colts Training | Home | 6.30pm |
Tue 14th May | Senior Training | Home | 6pm |
Tue 14th May | Slam ~ Fawley vs H&D 2nd XI | Away | 6pm |
Thu 16th May | H&D U13s vs New Milton | Home | 6.30pm |
Fri 17th May | Paultons vs H&D U9s | Away | 6.30pm |
Sat 18th May
| H&D 1st XI vs Shrewton | Home | 12.30pm |
Sat 18th May | Knowle Village vs H&D 2nd XI | Away | 1pm |
Sat 18th May | Sway III vs H&D 3rd XI | Away | 1pm |
Sat 18th May | H&D 4th XI vs Soton Tuskers II | QE2 | 1pm |
Sun 19th May | Whiteparish vs H&D U11s | Away | 10.30am |
Sun 19th May
| H&D Sun XI vs Newport Gents
| Home | 1.30pm |
Mon 20th May | Colts Training | Home | 6.30pm |
Tue 21st May | Senior Training | Home | 6pm |
Thu 23rd May | Bashley Rydal vs H&D U13s | Away | 6.30pm |
Sat 25th May
| Bramshaw vs H&D 1st XI
| Away | 12.30am |
Sat 25th May
| H&D 2nd XI vs Fair Oak IV | Home | 1pm |
Sat 25th May | H&D 3rd XI vs Suttoners
| QE2 | 1pm |
Sat 25th May | Locks Heath III vs H&D 4th XI
| Away | 1pm |
Sun 26th May | Woodys Day | Home | 1pm |
Mon 27th May | H&D FETE | Home | 9am |
Tue 28th May | H&D XI vs Bexley Park (Kent) | Home | 2.30pm |
Wed 29th May | Slam ~ Sway vs H&D 2nd XI | Away | 6pm |
Thu 30th May
| H&D U13s vs New Milton Girls | Home | 6.30pm |
Fri 31st May
| H&D U9s vs Redlynch & Hale | Home | 6.30pm |
|
|
|
|
| JUNE 2024 |
|
|
|
|
|
|
Sat 1st June | H&D 1st XI vs Burridge II | Home | 12.30pm |
Sat 1st June | Cadnam II vs H&D 2nd XI | Away | 1pm |
Sat 1st June
| New Milton III vs H&D 3rd XI | Away | 1pm |
Sat 1st June
| H&D 4th XI vs Trojans IV | QE2 | 1pm |
Sun 2nd June | H&D U15s vs Brockenhurst | Home | 10.30pm |
Sun 2nd June
| H&D Sun XI vs Singh XI | Home | 1pm |
Mon 3rd June | Colts Training | Home | 6.30pm |
Tue 4th June | Senior Training | Home | 6pm |
Thu 6th June | H&D U13s vs Brockenhurst | Home | 6.30pm |
Fri 7th June | Cadnam vs H&D U9s | Away | 6.30pm |
Sat 8th June | Alton II vs H&D 1st XI | Away | 12.30pm |
Sat 8th June
| H&D 2nd XI vs Easton & MW II | Home | 1pm |
Sat 8th June
| H&D 3rd XI vs Ellingham II | QE2 | 1pm |
Sat 8th June
| Ampfield & NB III vs H&D 4s | Away | 1pm |
Sun 9th June | H&D U11s vs Totton & Eling Blues | Home | 10.30am |
Sun 9th June | Bashley Rydal vs H&D U15s | Away | 10.30am |
Sun 9th June
| H&D Sun XI vs New Forest Gents | Home | 2pm |
Mon 10th June | Colts Training | Home | 6.30pm |
Tue 11th June | Slam ~ H&D 2nd XI vs Lymington | Home | 6pm |
Wed 12th June | T20F ~ Beaulieu vs H&D XI | Away | 6pm |
Fri 14th June | H&D U9s vs Langley Manor B | Home | 6.30pm |
Sat 15th June | H&D 1st XI vs Basingstoke & NH II | Home | 12.30pm |
Sat 15th June
| Ampfield & NB II vs H&D 2nd XI | Away | 1pm |
Sat 15th June
| Bashley Rydal IV vs H&D 3rd XI | Away | 1pm |
Sat 15th June
| H&D 4th XI vs Solent Rangers III | QE2 | 1pm |
Sun 16th June | H&D U11s vs Fawley | Home | 10.30am |
Sun 16th June | Fawley vs H&D U15s | Away | 10.30am |
Sun 16th June
| Lyndhurst vs H&D Sun XI | Away | 1.30pm |
Mon 17th June | Colts Training | Home | 6.30pm |
Tue 18th June | Senior Training | Home | 6pm |
Thu 20th June | Bransgore vs H&D U13s | Away | 6.30pm |
Fri 21st June | Langley Manor Light vs H&D U9s | Away | 6.30pm |
Sat 22nd June | Odiham & Grey vs H&D 1st XI | Away | 12.30pm |
Sat 22nd June
| H&D 2nd XI vs Soton Community II | Home | 1pm |
Sat 22nd June
| H&D 3rd XI vs Hyde | QE2 | 1pm |
Sat 22nd June
| Follands II vs H&D 4th XI | Away | 1pm |
Sun 23rd June | O.T's & Romsey Flame vs H&D U11s | Away | 10.30am |
Sun 23rd June | H&D U15s vs New Milton B | Home | 10.30am |
Sun 23rd June
| H&D Sun XI vs Merlin | Home | 1.30pm |
Mon 24th June | Colts Training | Home | 6.30pm |
Tue 25th June | Slam ~ H&D 2nd XI vs Fawley | Home | 6pm |
Thu 27th June | H&D U13s vs Fawley | Home | 6.30pm |
Fri 28th June | H&D U9s vs Fawley | Home | 6.30pm |
Sat 29th June | H&D 1st XI vs Tichbourne Park | Home | 12.30pm |
Sat 29th June | Tichbourne Park II vs H&D 2nd XI | Away | 1pm |
Sat 29th June | Ferndown Way III vs H&D 3rd XI | Away | 1pm |
Sat 29th June | H&D 4th XI vs South Winchester III | Home | 1pm |
Sun 30th June | H&D U11s vs Cadnam | Home | 10.30am |
Sun 30th June | H&D Sun XI vs TBA | Home | 1.30pm |
|
|
|
|
| JULY 2024 |
|
|
|
|
|
|
Mon 1st July | Colts Training | Home | 6.30pm |
Tue 2nd July | Senior Training | Home | 6pm |
Wed 3rd July | T20F ~ Beaulieu vs H&D XI | Away | 6pm |
Thu 4th July
| H&D U13s vs Lymington B | Home | 6.30pm |
Fri 5th July | H&D U9s vs O.T's & Romsey Titans | Home | 6.30pm |
Sat 6th July | Portsmouth II vs H&D 1st XI
| Away | 12.30pm |
Sat 6th July | H&D 2nd XI vs Sarisbury Ath III
| Home | 1pm |
Sat 6th July | H&D 3rd XI vs Verwood II
| QE2 | 1pm |
Sat 6th July | Sarisbury Ath IV vs H&D 4th XI
| Away | 1pm |
Sun 7th July | Calmore vs H&D U11s | Away | 10.30am |
Sun 7th July | Brockenhurst vs H&D U15s
| Away | 10.30am |
Sun 7th July | H&D Sun XI vs Verwood | Home | 1.30pm |
Mon 8th July | Colts Training | Home | 6.30pm |
Tue 9th July | Senior Training | Home | 6pm |
Wed 10th July | Slam ~ Lymington vs H&D 2nd XI | Away | 6pm |
Thu 11th July | New Milton vs H&D U13s | Away | 6.30pm |
Fri 12th July | Calmore vs H&D U9s | Away | 6.30pm |
Fri 12th July | T20 - H&D vs Albamorphics (Surrey) | Home | 6pm |
Sat 13th July | H&D 1st XI vs Bashley Rydal II
| Home | 12.30pm |
Sat 13th July | Old Netley & Highfield II vs H&D 2nd XI
| Away | 1pm |
Sat 13th July | Paultons III vs H&D 3rd XI
| Away | 1pm |
Sat 13th July | H&D 4th XI vs Fawley III
| Home | 1pm |
Sun 14th July | Whiteparish vs H&D U11s | Away | 10.30am |
Sun 14th July | H&D U15s vs Bashley Rydal | Home | 10.30am |
Sun 14th July | Verwood vs H&D Sun XI | Away | 1.30pm |
Mon 15th July | Colts Training | Home | 6.30pm |
Tue 16th July | Senior Training | Home | 6pm |
Thu 18th July | H&D U13s vs Bransgore | Home | 6.30pm |
Fri 19th July | H&D U9s vs Paultons
| Home | 6.30pm |
Sat 20th July | Bournemouth II vs H&D 1st XI
| Away | 12.30pm |
Sat 20th July | H&D 2nd XI vs Totton & Eling IV
| Home | 1pm |
Sat 20th July | Knights Valley II vs H&D 4th XI
| Away | 1pm |
Sun 21st July | Fawley vs H&D U15s | Away | 10.30am |
Sun 21st July | H&D Sun XI vs Phoenix | Home | 1.30pm |
Tue 23rd July | Slam ~ H&D 2nd XI vs Sway | Home | 6pm |
Sat 27th July | H&D 1st XI vs Bashley Rydal II
| Home | 12.30pm |
Sat 27th July | Mansbridge vs H&D 2nd XI
| Away | 1pm |
Sat 27th July | Brockenhurst vs H&D 3rd XI
| Away | 1pm |
Sat 27th July | H&D 4th XI vs Five Rivers
| Home | 1pm |
Sun 28th July | H&D Sun XI vs Earlstoke & Coulsdon (Wilts) | Home | 2pm |
Tue 30th July | Senior Training | Home | 6pm |
|
|
|
|
| AUGUST 2024 |
|
|
|
|
|
|
Sat 3rd Aug | Kerela vs H&D 1st XI
| Away | 12.30pm |
Sat 3rd Aug | H&D 2nd XI vs Burridge IV
| Home | 1pm |
Sat 3rd Aug | H&D 3rd XI vs Dorset Indians
| QE2 | 1pm |
Sat 3rd Aug | Eastleigh II vs H&D 4th XI
| Away | 1pm |
Sun 4th Aug | H&D Sun XI vs Hursley Park
| Home | 1pm |
Sat 10th Aug | H&D 1st XI vs Compton & C/Ford
| Home | 12.30pm |
Sat 10th Aug | St.Cross Symms VI vs H&D 2nd XI
| Away | 1pm |
Sat 10th Aug | Burley II vs H&D 3rd XI
| Away | 1pm |
Sat 10th Aug | H&D 4th XI vs Calmore Sports IV
| QE2 | 1pm |
Sun 11th Aug | Bramshaw vs H&D Sun XI | Away | 1pm |
Sat 17th Aug | Old Basing vs H&D 1st XI
| Away | 12.30pm |
Sat 17th Aug | H&D 2nd XI vs Curdridge
| Home | 1pm |
Sat 17th Aug | H&D 3rd XI vs Ringwood
| QE2 | 1pm |
Sat 17th Aug | Soton Tuskers III vs H&D 4th XI
| Away | 1pm |
Sun 18th Aug
| H&D Sun XI vs Parley
| Home | 1.30pm |
Sat 24th Aug | H&D 1st XI vs Hayling Island
| Home | 12.30am |
Sat 24th Aug | Trojans III vs H&D 2nd XI
| Away | 1pm |
Sat 24th Aug | Fawley II vs H&D 3rd XI
| Away | 1pm |
Sat 24th Aug | H&D 4th XI vs Cranbourne
| Home | 1pm |
Sun 25th Aug | Presidents Day | Home | 11am |
Mon 26th Aug | H&D Sun XI vs Northdown (Kent) | Home | 1pm |
Sat 31st Aug | East Woodhay vs H&D 1st XI
| Away | 12.30pm |
Sat 31st Aug | H&D 2nd XI vs Langley Manor III
| Home | 1pm |
Sat 31st Aug | H&D 3rd XI vs Cranbourne
| QE2 | 1pm |
Sat 31st Aug | Eastleigh vs H&D 4th XI
| Away | 1pm |
|
|
|
|
| SEPTEMBER 2024 |
|
|
|
|
|
|
Sun 1st Sept | H&D Sun XI vs Braisfield | Home | 1pm |
Sat 7th Sept | Reserved For Slam Semi-Finals | Home | 10.30am |
Sun 8th Sept | H&D Sun XI vs Shirrall Heath | Home | 1pm |
Sat 14th Sept | Curdridge vs H&D Club XI | Away | 1pm |
Sun 15th Sept | H&D Sun XI vs Lyndhurst | Home | 12.30pm |
Sun 22nd Sept |
| Away | 12.30pm |
Sun 29th Sept | Braishfield vs H&D Sun XI | Away | Noon |
|
|
|
|
|
|
|
|